Stevneoversikt

Jeg fotograferer enten stevner som eneste fotograf (Fotograf Helene Gjerde Aamdal) eller som en del av et team med stevnefotografer (Equine Sport Photography). Under finner du en oversikt over hvilke stevner jeg dekker og om jeg da jobber i team eller alene. For å få galleriet til stevner dekket av Equine Sport Photography kan du fylle ut dette skjemaet.

2023

Fotograf Helene Gjerde Aamdal

09.-10. april: Tune, programridning

22.-23. april: Bærum rideklubb, sprang

13.-14. mai: Borge rideklubb, dressur

19.-21. mai: Skedsmo rideklubb, sprang & dressur

16.-19. juni: Gjøvik rideklubb, dressur

09.juli: Øvre Romerike Rideklubb, feltritt

14.-16. juli: Drammen Ryttersportsklubb, sprang

19.-20. august: Ullensaker rideklubb, feltritt

16.-17. september: Bærum rideklubb, sprang

30.sep-01. okt: Skedsmo rideklubb, NM-lag feltritt

Equine Sport Photography

24.apr-01. mai: Drammen Spring Tour Helg 1

04.-07. mai: Drammen Spring Tour Helg 2

26.-29. mai: Drammen Youth Nations Cup

01.-04. juni: Norway Grand Prix

28.jun-02. juli: Nordisk i sprang, dressur og paradressur

27.-30. juli: Landsmesterskapet i sprang

02.-06. august: NM-lag og Norgesserien i sprang

09.-13. august: NM individuelt sprang

25.-27. august: NM individuelt dressur

01.-03. september: Baltic Cup

22.-24. september: NM individuelt feltritt

05.-08. oktober: Oslo Horse Show

11.-15. oktober: Agria Oslo Horse Show

2022

Fotograf Helene Gjerde Aamdal

12.-12. februar: Grenland, dressur

26.-27. februar: Moss, sprang

19.-20. mars: Hønefoss, dressur

27.mars: Tune, programridning

09.-10. april: Øvre Romerike, terrengtrening

13. april: Lucky 7, programridning

18.april: Tune, programridning

23-24. april: Bærum rideklubb, sprang

26. mai: Skedsmo rideklubb, feltritt

27.-29. mai: Ullensaker, feltritt

04.-06. juni: Tanum, dressur

23.-26. juni: Lier Horse Show, sprang

15.-17. juli: Local Champions Tour

11.september: NM-lag i feltritt

Equine Sport Photography

28.apr-01. mai: Drammen Spring Tour Helg 1

05.-08. mai: Drammen Spring Tour Helg 2

12.-15. mai: Drammen Spring Tour Helg 3

09.-12. juni: Norway Grand Prix

01.-03. juli: Hønefoss dressurfestival

04.-07. august: Landsmesterskapet og NM individuelt isprang

12.-14. august: NM individuelt i feltritt

01.-04. september: Baltic Cup

23.-25. september: Nordisk mesterskap i feltritt

06.-09. oktober: Oslo Horse Show

13.-16. oktober: Agria Oslo Horse Show

01.-04. desember: Norwegian Horse Festival

2021

24.april: Mørktoppen, banetrening

25.april: Blixland, terrengtrening

01.-02.mai: Grenland, banetrening / programtrening

07.-09.mai: Ullensaker, terrengtrening / Kubberød, programridning

15.mai: Nittedal, dressur / Øvre Romerike, terrengtrening

16.mai: Hønefoss, sprang

29.-30.mai: Gjøvik, dressur

04.-06.juni: Ellingsrud, dressur

18.-20.juni: Arendal, sprang

25.-27.juni: Tanum, dressur

01.-04.juli: Lier Horse Show, dressur/ sprang

08.juli: NM fjordhest

22.juli: Sandefjord, sprang

23.-25.juli: Local Champions Tour

30.-01.august: NM individuelt i feltritt

04.-08.august: NM-lag og Norgesserien i sprang

11.-15. august: NM individuelt i sprang

25.-29.august: NM individuelt i dressur

04.-05. september: Nes, dressur

17.-19. september: NM-lag i dressur

07.-10. oktober: Oslo Horse Show

14.-17. oktober: Kingsland Oslo Horse Show

2020

13.-16.februar: Norwegian Horse Festival

07.-08.mars: Hønefoss, sprang

01.mai: Sørum, banetrening

02.mai: Ellingsrud, programtrening

03.mai: Øvre Romerike, terrengtrening

09.mai: Borge, programtrening

10.mai: Bærum, banetrening

16.mai: Ullensaker, terrengtrening

22.mai: Ellingsrud, dressur

23.-24.mai: Sørum, programtrening

30.mai: Lucky7, sprang

01.juni: Ellingsrud, dressur

07.juni: Hønefoss, sprang

13.juni: Eidsvoll, dressur

19.-21.juni: Ellingsrud, dressur

27.-28.juni: Tanum, dressur

03.& 05.juli: Lier Horse Show, sprang

04.juli: Borge, dressur

16.-19.juli: Bergen Horse Show

31.-02.august: Landsmesterskap i sprang

07.-09. august: NM individuelt i sprang

26.-30.august: NM individuelt i dressur

05.-06.september: Sørum, sprang

12.-13.september: NM individuelt i feltritt

19.-20.september: NM-lag i feltritt

04.oktober: Grenland, sprang